O násMilí rodiče, dovolte mi, abych vám v krátkosti představila Jahodu Vinohrady. Jsme dětská skupina rodinného charakteru . V nově zrekonstruovaném prostoru nabízíme především celodenní péči, výchovu a hlídání dětí od 1 roku. Od 1.9.2016 jsme registrovou dětskou skupinou u MPSV ČR.

Nabízíme respektující a laskavý přístup k dětem, vlastní vzdělávací program a pestrou škálu aktivit. O děti pečují kvalifikované a zkušené chůvy.

Naše zařízení podporuje rovné příležitosti při vstupu na trh práce. Cílovou skupinou jsou rodiče s dětmi od 1 roku do začátku školní docházky. Do dětské skupiny mohou v rámci projektu docházet děti těch rodičů, kterým umístění dítěte do podpořeného zařízení pomůže s jejich uplatněním na trhu práce. Minimálně jeden z rodičů dítěte navštěvujícího zařízení péče o děti by měl být zaměstnán, studovat, aktivně hledat zaměstnání nebo by měl vykonávat podnikatelskou činnost. Projekt je realizován od 1.10.2016 do 30.9.2018, v souladu s platnými právními úpravami týkajícími se dětské skupiny (http://www.mpsv.cz/cs/19908)

Jsme součástí neziskové organizace JAHODA, o.p.s., která působí od roku 1998 na Černém Mostě., kde provozuje dva nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mladé lidi. Dále rodinné centrum, mateřskou školu a jesličky. Chceme naše zkušenosti s péčí o děti a s komunitní činností šířit dále. Proto jsme na Vinohradech vybudovali dětskou skupinu - příjemné místo s vřelou atmosférou, kde se vaše děti budou cítit v pohodě. Ve výchově a vzdělávání upřednostňujeme laskavý, přátelský a respektující přístup. U dětí zohledňujeme jejich individuální potřeby. Uvítáme zde i děti zdravotně znevýhodněné či děti cizinců.

Ozvěte se nám, vyplňte přihlášku nebo se objednejte na návštěvu či zkušební pobyt dítěte v naší dětské skupině.

Jsme tu pro vás a vaše děti.
Michaela Lhotáková, vedoucí dětské skupiny Jahoda Vinohrady

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most
- hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.