Ohlasy rodičů

 

Na dětské skupině Jahoda nejvíce oceňuji individuální a vřelý přístup. Na své dceři nepozoruji žádné negativní vlivy, když si jí vyzvednu, není uplakaná, usmívá se, je přebalená, čistá, převlečená, nakrmená, doma nemá hlad, chová se stejně jako dřív, je veselá, hravá, v noci dobře spí, to je pro mě známka, ze během dne, kdy spolu nejsme, se jí neděje nic špatného, a že všechny chůvičky se o ní pečlivě starají. Dětská skupina Jahoda mi pomohla vrátit se do zaměstnání bez výčitek, po celou dobu návštěvy v Jahodě se jí někdo věnuje, hraje hry, maluje s ní, chová jí, v porovnání s dobou, kdy jsem s ní byla doma se to nedá srovnat, protože prakticky celé dopoledne jsem strávila úklidem, vařením atd. a dcera si musela hrát sama.
Maminka Mariany, 1 rok

Na dětské skupině Jahoda oceňuji plnohodnotné věnování se dítěti, tedy dle plánu výchovy a péče o dítě s přihlédnutím na roční období svátky, akce s rodiči atd. Zjednodušeně řečeno, pokud bych s ním byla sama doma, nikdy se mu nemám čas věnovat tolik času a tak odborně. Dále oceňuji, že se Kryštof stýká se svými vrstevníky, jelikož v okolí nemáme žádné známé s dětmi. Nejvíce nám rodičům Jahoda Vinohrady pomohla k vyřešení situace, kdy oba musíme chodit do práce a hlídání od prarodičů není vždy takové, jak bychom si jej představovali.
Maminka Kryštofa, 1,5 roku

Najväčšie poklady detskej skupiny Jahoda sú úžasní ľudia, ktorí tam pracujú - pani riaditeľka, ktorá je neuveriteľne milá, profesionálna, vždy ochotná pomôcť a vyriešiť každú záležitosť, s ktorou sa na ňu obraciame; a skvelé tety opatrovateľky (chůvičky), tiež profesionálne, sympatické, milé. Som si istá, že syn miluje Jahodu hlavne kvôli nim, do Jahody sa každý deň teší. My rodičia zasa vieme, že je naše dieťa celý deň v tých najlepších rukách, kým sme v práci. Veľmi Vám ďakujeme za to, že s trpezlivosťou učíte naše deti, ako robiť samostatne každodenné činnosti, ako sú napr. používanie príboru, vyzliekanie, používanie nočníčku. Vidím na synovi veľký vývoj v tomto smere. Tiež sa ešte viac zlepšili jeho rečové schopnosti (síce on rozprával aj predtým dosť - ale teraz si pridal aj češtinu : ) Často doma recituje básničky a spieva pesničky, ktoré sa v Jahode naučil. Som vďačná aj za to, že sme zistili, že dokáže v pohode zaspať bez mamičky.
Maminka Tea, 1,8 roku

Na Jahode ocenuji nizky pocet deti ve tride, individualni pristup, rychlou a snadnou komunikaci, ochotu, mily a privetivy pristup k detem. Pekne, ciste prostredi a rozmanitost aktivit. Ondrasek se velmi rychle a dobre adaptoval a pomohl mu citlivy pristup primo umerny veku a dovednostem ditete. Libi se mi rozmanitost aktivit a sdileni cinnosti, ktere deti delaji (fotky na webu).
Maminka Ondry, 2 roky

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most
- hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.