Náš týmLhotáková

Bc. Michaela Lhotáková, DiS., vedoucí školky
Jmenuji se Michaela a v Jahodě na Vinohradech působím již od samotného začátku. Měla jsem tedy možnost být součástí týmu, který se podílel na budování naší školky. Práci s dětmi se věnuji již od začátku studijních let. Před nástupem do Jahody jsem se věnovala zájmové činnosti na základních i mateřských školách. V současné době zároveň ukončuji magisterské studium, jehož kostrou je hodnotový management. Práce s dětmi mi dodává energii a právě děti jsou pro mne velkou motivací. Těším se na naše společné zážitky!

Dora Drdová

Dora Vávrová, Dis., chůva
Práci s dětmi se věnuji již od střední školy, kdy jsem jezdila jako vedoucí na tábory a pracovala soukromě jako chůva v několika rodinách. Protože mě práce s lidmi obecně velmi naplňuje, rozhodla jsem se studovat obor sociální práce na Vyšší odborné škole a aktuálně dokončuji bakalářské studium. Při mateřské dovolené jsem dostala skvělou příležitost začít pracovat s dětmi v Jahodě. Jsem za to moc vděčná, znamená to pro mě možnost smysluplně trávit svůj čas prací, která mi přináší radost.

Veronika Vlachová

Bc. Veronika Sekerková, chůva
K práci s dětmi mě přivedla náhoda. Při studiu na VŠ jsem dostala nabídku práce v Mateřské škole ve speciální třídě. Absolvovala jsem kurz na Asistenta pedagoga a ze školky jsem přešla do Základní školy speciální, kde jsem strávila 4 roky. Hlídala jsem malé děti i v rodinách, a protože se jim chci věnovat nadále, úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy. Dostala tak příležitost pracovat zde v Jahodě, což mě moc těší a baví.Kristýna Hejlová, chůva
Přítomnost dětí v mém životě, mě velmi naplňuje a obohacuje. Poprvé jsem se začala aktivně věnovat dětem v rámci praxí na střední pedagogické škole. Ve volném čase jsem vedla kurzy kresby pro děti a dospělé. Později jsem dostala příležitost, starat se o děti jako chůva a osobní asistentka. Jako dobrovolník, navštěvuji pravidelně dětské domovy a podílím se na tvorbě programu, výuky a aktivit pro děti. Nyní studuji na VŠ v Praze, bakalářský stupeň jednooborové psychologie a dětem bych se ráda i nadále věnovala.Zdeňka Lhotáková, chůva
Přítomnost dětí v mém životě mne velmi naplňuje a obohacuje. Práce s dětmi je velká zodpovědnost, ale zároveň i velká radost, která je pro mne zdrojem pozitivní energie. Práce v Jahodě je pro mne novou příležitostí, za kterou jsem moc vděčná a užívám si ji.

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.
Jmenuji se Markéta, v JAHODĚ pracuji od roku 2008 a jsem zde moc ráda. Celý den jsem obklopena lidmi, kteří chodí do práce s dobrou náladou, novými nápady, a především s úsměvem na rtech. Já se snažím o to, aby jim nic nechybělo a ten úsměv jim vydržel co nejdéle. Ve volném čase , když se zrovna nestarám o své tři děti, tak hraji badminton, jezdím na kole nebo na lyžích, sleduji filmy, designové vychytávky anebo poznávám nová místa.

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most
- hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.